Stomatologia Dla Ciebie


Turystyka medyczna
Wstępny plan leczenia

Diagnostyka ON-LINE
Doceniając czas naszych Pacjentów cały proces diagnostyki odbywa się jeszcze przed przybyciem do Stargardu pod Szczecinem. Na podstawie kontaktu mailowego ustalone zostaną dane osobowe, formy kontaktu i krótkie opisy problemów, z którymi Pacjent się boryka. Na podstawie tych informacji, badań dodatkowych, a także na podstawie zdjęcia pantomograficznego zostanie wydana wstępna diagnoza.

Plan leczenia
Po przeprowadzeniu wstępnej diagnozy Pacjent otrzyma dokładny plan leczenia, które przeprowadzone zostanie w Stomatologii dla Ciebie. Leczenie dostosowane będzie do wymagań indywidualnych, a także do możliwości finansowych Pacjenta. Przesłany zostanie również wstępny koszt poszczególnych zabiegów. Po akceptacji przez Pacjenta planu leczenia, przystąpimy do jego realizacji.

Realizacja
Oferujemy kompleksową realizację pobytu w Szczecinie lub Stargardzie wraz z rezerwacją biletów samolotowych/kolejowych, odebranie z lotniska czy ze stacji, noclegiem i zadbaniem o czas wolny naszych Pacjentów. Przez cały okres pobytu będzie możliwość kontaktu z zespołem Specjalistycznego Gabinetu Stomatologia dla Ciebie i uzyskania pomocy w każdej sprawie.

KONTAKT Z NAMI
+ 48 519 455 989
stomatologiadlaciebie123@gmail.com

wykonanie: stargard.com.pl - Strony internetowe